quarta-feira, 18 de julho de 2012

SCAN - FANTOM - ZZA GROBU (polonês)


Witaj przyjaciele, postanowiłem stworzyć Phantom Brazylii, ze względu na trudności w znalezieniu historie w Internecie mojego ulubionego bohatera Widmo, po portugalsku, a teraz po prawie dwóch lat przez ludzi bloga już ponad 200 skanów w języku portugalskim.

Ale wierzę, że wielu ludzi na całym świecie przejść przez to trudności z tego powodu, że Phantom Brazylia zdecydowała się pisać o przygodach Ducha w języku ludowej (vernacular?, Czyli w języku samego kraju, jest także blog kultura) więc zdecydowałem się opublikować Upiór w innych językach, takich jak włoski, hiszpański.
O ile mogę zamieścić skany magazynów w innych językach, najpierw po polsku, a niektóre w brytyjskim angielskim, tak by więcej zwolenników mogą mieć też przyjemność spotkać się w jednym duchów historii miejsce w ich własnym języku.
I zaczynając od dzisiaj w polskich skanów na drodze wspaniałomyślnej współpracy brazylijskiego nazwisku Denis, który mieszka w Polsce i współpracował z bloga wysyłającego nam kilka opowiadań w języku polskim, będziemy pisać na blogu. Mam nadzieję, że inni za przykładem Denis.

Olá meus amigos, resolvi criar o blog Fantasma Brasil, devido a dificuldade de encontrar na Internet histórias do meu herói preferido o Fantasma, na língua portuguesa, e hoje depois de quase 2 anos através do blog as pessoas já encontram mais de 200 scans do Fantasma em português.
Mas acredito que muitas pessoas no mundo todo passam por essa dificuldade, por este motivo que o Fantasma Brasil resolveu postar as aventuras do Fantasma na língua vernácula (Vernácula???, ou seja, na língua própria do país, blog também é cultura), por isso decidi postar o Fantasma em outras línguas como: italiano, espanhol.
Sendo assim vou na medida do possível postar scans de revistas do Fantasma em outras línguas, inicialmente em polonês, e algumas em inglês britânico, para que mais seguidores possam também ter o prazer de encontrar num único lugar histórias do Fantasma na sua própria língua.
E inicio hoje os scans em polonês graças a generosa participação de um brasileiro chamado Denis, que mora na Polônia e colaborou com o blog nos enviando várias histórias na língua polaca, que iremos postar no blog. Espero que outros sigam o exemplo do Denis.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...