quarta-feira, 26 de junho de 2013

SCAN - CYRKOWY MORDERCA (Polonês)


Witaj przyjaciele dobry wtorku do wszystkich, i tu mamy kolejną edycję Ducha w języku obcym.
Dzisiaj przynoszą kolejną edycję Ducha w języku polskim, wiesz, że głównym celem tego bloga jest przedstawienie przygody Ducha w języku portugalskim, ale istnieje wiele krajów na świecie, gdzie ludzie uważają, że trudno znaleźć w Internecie przygody "Ducha Anda "w ich własnym języku, w naszym blogu znajdzie przygody Ducha w wielu językach.
Ten post był możliwy dzięki współpracy naszego przyjaciela Denis, który jest Brazylijczyk i mieszka w Polsce, jest zwolennikiem naszego bloga i wysłał nam kilka wydań Ducha w języku polskim i
Tu jest mój dzięki Denis.

Opis filmu:

Problem, który teraz pisał jest produkcja szwedzkiego Semic wydawcy, który ma grupę hodowlaną znany jako "zespołu Fantomen", który stworzył wielkie przygody Phantom produkowane przez największych pisarzy i ilustratorów.
W tej edycji, Phantom zmierzy niebezpiecznego mordercę, który podróżuje przez kilka miast i eliminuje szefów policji.
Wuj Diany, David Palmer były szef policji, otrzymuje wniosek o pomoc i styka się z "chodzenia ducha", który kończy się odejmując plan zabójcy, który pasuje do ścieżki następnie cyrku.Phantom jest używany w cyrku i trzeba dowiedzieć się, jakie byłyby szefów policji zabójca.

Kliknij na link, aby pobrać i zobaczyć to piękne wydanie, i naszych polskich przyjaciół: warto przeczytać.

Olá amigos uma boa Terça Feira para todos, e temos aqui mais uma edição do Fantasma em um idioma estrangeiro.
Hoje trazemos mais uma edição do Fantasma em polonês, vocês sabem que o foco principal do blog é apresentar as aventuras do Fantasma em português, mas como existem muitos países do mundo em que as pessoas encontram dificuldades em encontrar na Internet as aventuras do “Espírito que Anda” em sua própria língua, no nosso blog ela encontrará as aventuras do Fantasma em vários idiomas.
Esta postagem foi possível graças a colaboração do nosso amigo Denis que é brasileiro e reside na Polônia, é um seguidor do nosso blog e nos enviou várias edições do Fantasma em polonês; e
fica aqui o meu agradecimento ao Denis. 

Sinópse: 

A edição que ora postamos é uma produção da editora sueca Semic que possui um grupo de criação conhecido como “Team Fantomen”; que tem criado grandes aventuras do Fantasma produzidas por grandes roteiristas e ilustradores.
Nesta edição, o Fantasma irá enfrentar um perigoso assassino que viaja por diversas cidades e está eliminando os chefes de policia.
O tio de Diana, David Palmer ex chefe de policia recebe um pedido de ajuda e entra em contato com o “Espírito que anda”, que acaba deduzindo o itinerário de assassino que coincide com o trajeto seguido por um circo. O Fantasma se emprega no circo e precisa descobrir que seria o assassino dos chefes de policia.

Clique no link para baixar e conhecer esta bela edição, e para nossos amigos poloneses: boa leitura.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...