terça-feira, 15 de janeiro de 2013

SCAN - OPOWIESC O DEVILU (Polonês)


Witaj przyjaciele dobry wtorek dla wszystkich, a tu mamy kolejną edycję Ducha w obcym języku.
Dzisiaj przynoszą kolejną edycję Ducha w języku polskim, wiesz, że głównym celem tego bloga jest przedstawienie przygody Upiora w języku portugalskim, ale jak wiele krajów na świecie, gdzie ludzie uważają, że trudno znaleźć w Internecie przygody "Ducha Walk "w ich własnym języku na naszym blogu będzie ona znaleźć przygody Upiora w wielu językach.
Ten post był możliwy dzięki współpracy z naszym przyjacielem Denis, który jest Brazylijczyk i mieszka w Polsce, jest zwolennikiem naszego bloga i wysłał nam kilka wydań Ducha w języku polskim i
Tu jest mój dzięki Denis.

Synopsis:

Problemem jest to, że czasami napisali produkcję Semic szwedzki wydawca, który ma twórczą grupę znaną jako "zespół" Fantomen że stworzył wspaniałe przygody Phantom produkowane przez największych pisarzy i ilustratorów.
Każdy wie, że Phantom pracuje sam, wspomagany jedynie przez jego wielkich towarzyszy i Kapet Hero.
Czy kiedykolwiek przestał myśleć skąd Kapet stał się częścią życia Ghost? Dobrze, że to właśnie ta przygoda będzie nam powiedzieć!

Kliknij na link, aby pobrać i poznać tę przepiękną Edition i naszych polskich przyjaciół: warto przeczytać.Olá amigos uma boa Terça Feira para todos, e temos aqui mais uma edição do Fantasma em um idioma estrangeiro.
Hoje trazemos mais uma edição do Fantasma em polonês, vocês sabem que o foco principal do blog é apresentar as aventuras do Fantasma em português, mas como existem muitos países do mundo em que as pessoas encontram dificuldades em encontrar na Internet as aventuras do “Espírito que Anda” em sua própria língua, no nosso blog ela encontrará as aventuras do Fantasma em vários idiomas.
Esta postagem foi possível graças a colaboração do nosso amigo Denis que é brasileiro e reside na Polônia, é um seguidor do nosso blog e nos enviou várias edições do Fantasma em polonês; e
fica aqui o meu agradecimento ao Denis. 

Sinópse: 

A edição que ora postamos é uma produção da editora sueca Semic que possui um grupo de criação conhecido como “Team Fantomen”; que tem criado grandes aventuras do Fantasma produzidas por grandes roteiristas e ilustradores.
Todos sabem que o Fantasma trabalha sozinho, auxiliado apenas por seus grandes companheiros Herói e Capeto.
Vocês já pararam para pensar como foi que Capeto veio fazer parte da vida do Fantasma? Pois é exatamente isso que esta aventura irá nos contar!

Clique no link para baixar e conhecer esta bela edição, e para nossos amigos poloneses: boa leitura.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...